Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

צור קשר

ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דיור לנכים

  ישנם נכים פיזית אשר חווים קושי יום יומי בפעולות בסיסיות, וזקוקים לסיוע. למרות השתדלותם לנהל חיי שגרה עצמאים ותקינים, הדבר לא תמיד מתאפשר להם, זאת משום שישנם מקומות שעדיין אינם נגישים לכולם.  לעיתים כשהם מחפשים לצאת כבר לעצמאות אישית, הם לא מצליחים למצוא את מקום הדיור הטוב עבורם, שיוכל להיות אידיאלי עבור המגבלות הפיסיות. דיור לנכים הוא פתרון מושלם, שגורם לאוכלוסיית הנכים לצאת מהבית ועדיין לקבל את כל הסיוע הנדרש. אם אתם מחפשים דיור לנכים, אנחנו, כנרת שירותי רווחה בע"מ מספקים מסגרות דיור המותאמות לנכים. מעבר להתאמה הטכנית של המבנה ונגישותו, המקום מספק להם חיי חברה, תמיכה וליווי של צוות וגם עזרה בהשתלבות במקומות עבודה.

  החשיבות של דיור לנכים

  אם לאוכלוסיה "הרגילה" מציאת מקום מגורים אינה עניין פשוט, במיוחד במצב הלא פשוט של שוק הנדל"ן היום, מציאת דיור לנכים היא מורכבת הרבה יותר. למרות המורכבות הרבה במציאת מקום מגורים ומסגרת מתאימים, לדבר יש חשיבות רבה,  בין אם לאדם עצמו ובין אם להורים ולמשפחה. מבר לכך שהמבנה עצמו צריך להיות מותאם לנכויות, חשוב שיהיו גם תמיכה ועזרה בשעת הצורך. אצלנו לאורך של שעות היום, ישנם אנשי צוות מסורים ועוטפים שמטרתם היא לדאוג לכך שהנכים המתגוררים אצלנו, יוכלו לעשות את הפעולות היום יומיות. הדיור אינו רק מקום מגורים אלא מהווה מסגרת חברתית וקהילה של ממש. ניתן לראות העצמה הדדית של הדיירים וחברויות מדהימות, המבוססות על הבנה עמוקה. המסגרת מסייעת בפיתוח שגרה יומית, סדר יום לכל אחד מהדיירים ומגוון אפשרויות של פעילויות מעניינות ומותאמות.

  קצת על כנרת שירותי רווחה

  כנרת שירותי רווחה הוקמה בשנת 1998 במטרה ליצור מסגרות וקהילות עבור אוכלוסיות שונות, כמו אנשים על הרצף האוטיסטי, אנשים עם מוגבלויות, נכים, מתמודדי נפש ועוד. הקהילות הן לפי סוגים שונים של אוכלוסייה, והן כוללות מגורים, אפשרויות תעסוקה, חיי חברה, תחביבים וכל מה שקהילה צריכה על מנת שאנשיה יחיו באושר. אנחנו מוכרים על ידי משרד הבריאות ומשרד הרווחה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   דיור לאנשים עם מוגבלויות

   אנשים עם מוגבלויות מקבלים מן המדינה מסגרות חינוך מתאימות בתור ילדים ובני נוער. כאשר הם הופכים לאנשים בוגרים, לא פשוט עבורם למצוא מסגרת שתאפשר להם מצד אחד לקיים שגרת חיים נורמלית ככל האפשר אך מצד שני תיתן תמיכה ומענה לכל צרכיהם כך, הם מוצאים את עצמם ללא מקום ללכת אליו, או לבלות בו. הדבר, כמובן מתסכל מאוד, כי כל אדם היה רוצה למצוא לו את המקום בו יוכל לקיים שגרת חיים ומעבר לכך שהוא יפרנס את עצמו, גם יתרום לחברה. לנו, כנרת שירותי רווחה בע"מ, יש פתרון לכך. יש לנו קהילות ברחבי הצפון המספקות דיור לאנשים בעלי מוגבלויות. הדיור כולל ליווי צמוד של אנשי צוות אדיבים, מסורים ועוטפים בכל יום בשבוע עשרים וארבע שעות ביממה.

   חשיבות דיור לאנשים עם מוגבלויות

   דיור לאנשים עם מוגבלויות חשוב וחיוני מסיבות רבות.  ראשית, להיות חלק מקהילה, שנותנת דיור לאנשים עם מוגבלויות, נותנת תחושת שייכות וביטחון. חלק מבעלי המוגבלויות הרגישו שונים לאורך השנים עם תחושה שאינם מסוגלים לנהל חיי שגרה כמו כל אדם אחר, אך שהם מגיעים לדיור זה, הם מגלים שפני הדברים שונים. הם מכירים שם אנשים המגיעים מכל רחבי הארץ ונמצאים במצב דומה אליהם, ובכך מרגישים תחושות של יותר ביטחון עצמי ושייכות לקבוצה, דבר היכול להעצים אותם ואת ביטחונם. כמו כן, כחלק מהקהילה, אנחנו מסייעים להם למצוא עבודה. עבור בעלי מוגבלויות, עבודה היא לא דבר מובן מאליו, וכשהם מגלים שהם מסוגלים לעבוד הם נותנים הכל על מנת להצליח. כתוצאה מכך, תהיה להם סיבה טובה לקום בבוקר, משהו לצפות לו, ובכך איכות חייהם תשתפר.

   על כנרת שירותי רווחה

   כנרת שירותי רווחה בע"מ ספקת קהילות ומקומות לדיור עבור אנשים מאוכלוסיות שונות, למשל דיור לאנשים בעלי מוגבלויות. כנרת שהוקמה בשנת 1998 פתחה מאז הקמתה קהילות לאוכלוסיות שונות, אשר נותנות יחס אישי ואינטימי לאנשים בעלי מוגבלויות, נכים, אנשים על הרצף האוטיסטי, מתמודדי נפש ועוד. כנרת מוכרת על ידי משרד הרווחה ומשרד הבריאות.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים